Orientální tanec
Hedvábné rekvizity (závoj, fanveils, poiky)
Kurz "Hedvábné rekvizity (závoj, fanveils, poiky)" již bohužel skončil. Níže na stránce naleznete aktuální nabídku podobných kurzů.

Hedvábné rekvizity (závoj, fanveils, poiky)

(OP80939, pravidelný kurz, začátek: 18. 9. 2023, konec: 5. 2. 2024)

17/1/2024 na kurzu se nově od 29. 1. nacvičuje choreografie na vystoupení Dance of Love, není proto vhodné dorazit do kurzu jednorázově, popř. bez předchozí domluvy s lektorkou. 

 

Lekce budou zaměřeny na důkladné procvičení a zopakování veškeré techniky orientálního tance pro pokročilé tanečnice. Budeme stale důkladně pilovat již známou techniku a vše spojíme do složitějších kombinací. Zaměříme se hlavně na vertikální vlnění, shimmy, práci paží, vrstvení pohybů a izolace. Budeme se věnovat orientálním rytmům a přidáme složitější krokové variacea a pohyb po prostoru a budeme k tanci využívat I různé rekvizity (závoje, hedvábné vějíře, hulky, šavle, poiky). Naučíme se novou choreografii a budeme hlavně tančit a tančit a tančit ...

Udržujte se v kondici a naučte se něco nového!

Na roztančené lekce s Vámi se těší lektorka Helenka (Lektorka s akreditací MŠMT, která v Centru Tance vede kurzy orientálního tance již od roku 2009).

Lekce kurzu na sebe navazují kvůli výuce choreografie.

Helenka Trnková

Helenka Trnková

Lektorka absolvovala rekvalifikační kurz s akreditací MŠMT: Lektor orientálního tance Jak vedu lekce orientálního tance? Každá má hodina začíná zahřátím a důkladným protažení celého těla. Dbám na to, aby si na mých kurzech a seminářích všichni dobře osvojili taneční základy, co nejlépe zvládli probírané prvky, které pak spojuji do různých…

Více na profilu lektora

Aktuální nabídka podobných kurzů