Centrum Tance logo
Začíná 22. 09. 2022
Fitness Beauty – Bosu

Fitness Beauty – Bosu

(PP78412, otevřený kurz, začátek: 22. 9. 2022, konec: 9. 2. 2023)

Pohodové cvičení, které Vám vytvoří pevný zadeček, ploché bříško, dokonalé ruce a krásné nohy. Kardio – balanc – posilování = úžasná sestava, která zlepší fyzickou kondici, posílí svaly a zlepší správné držení vašeho těla. Navíc vás to bude bavit! Kurz je vhodný pro všechny, nejvíce si přijdou na své začátečníci až středně… (pokračování níže)

čtvrtek 22. 09. | 18:30
60 minut

Klára Stáňová
Klára Stáňová

4 290 Kč

Fitness Beauty – Bosu O kurzu

Pohodové cvičení, které Vám vytvoří pevný zadeček, ploché bříško, dokonalé ruce a krásné nohy. Kardio – balanc – posilování = úžasná sestava, která zlepší fyzickou kondici, posílí svaly a zlepší správné držení vašeho těla. Navíc vás to bude bavit!

Kurz je vhodný pro všechny, nejvíce si přijdou na své začátečníci až středně pokročilí návštěvníci fitness lekcí.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Doporučujeme pohodlné přiléhavé oblečení umožňující volný pohyb - tričko, body, tepláky, legíny a sportovní sálové tenisky se světlou podrážkou. Důležité je, aby Vám bylo oblečení pohodlné a Vy se v něm cítili dobře a pohyblivě.

Z hygienických důvodů, pro vaše větší pohodlí a bezpečnost si na lekce vezměte ručník. Při lekci se zapotíte. Ručník slouží k zachycení potu. Pot má totiž tu nepěknou vlastnost, že díky němu pak klouže podlaha i pomůcky, které při cvičení používáte.

K pití doporučujeme neochucenou vodu bez bublin.

Klára Stáňová

Klára Stáňová

Lekce s Klárou jsou pohodové a krásně si na nich „vyčistíte“ hlavu… a rozhodně také propotíte tričko. Procvičíte si na nich techniku, improvizaci, stínování i choreografie. Klára hodně dbá na to, aby vynikla osobnost každé tanečnice a hlavně aby na lekci byla dobrá nálada.   Motto: "A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.…

Více na profilu lektora