Centrum Tance logo
Začíná 24. 08. 2020
Cvičení pro zdravá záda

Cvičení pro zdravá záda

(VZPB69233, otevřená lekce, začátek: 24. 8. 2020, konec: 24. 8. 2020)

Lekce jsou zaměřené na cviky určené k uvolnění bederní části zad a harmonizaci svalů pánevního dna. Do lekcích jsou zapojeny i cviky "vývojová řada" podle Dr. Koláře.

pondělí 24. 08. | 17:00
60 minut

Dagmar Pančíková
Dagmar Pančíková

150 Kč

Cvičení pro zdravá záda O kurzu

Lekce jsou zaměřené na cviky určené k uvolnění bederní části zad a harmonizaci svalů pánevního dna. 
Do lekcích jsou zapojeny i cviky "vývojová řada" podle Dr. Koláře.

Cvičení pro zdravá záda

Přijďte si zdravě zacvičit! 

Naše téma bude pohybový aparát, postura neboli držení těla, svaly středu těla, pánev, chodidla, dýchání a především principy zdravého pohybu. Dozvíme se, jak vlastně tělo funguje, jak mu škodíme a jak ho můžeme napravit za pomoci různých technik cvičení.

Na lekcích budeme využívat různé pomůcky jako jsou velké míče, rollery, malé míčky, apod. Každá lekce bude tak trošku jiná.

Prosíme vás, abyste svá zdravotní omezení hlásili vždy lektorce před lekcí.

Co s sebou?

Doporučujeme pohodlné přiléhavé oblečení umožňující volný pohyb - tričko, body, tepláky, legíny. Lze cvičit bosky nebo v ponožkách ideálně s protiskluzovou podrážkou (nejlepší jsou prstové). Důležité je, aby Vám bylo oblečení pohodlné a Vy se v něm cítili dobře a pohyblivě. 

Z hygienických důvodů a pro vaše větší pohodlí si na lekce vezměte ručník, který budete pokládat na podložku. V případě, že si ručník zapomenete, pak na konci lekce očistěte podložku dezinfekcí, která je k dispozici v sále.

K pití doporučujeme neochucenou vodu bez bublin.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Dagmar Pančíková

Dagmar Pančíková

Moje motto: "Carpe diem!" O mně v kostce Baví mě lidé a baví mě pečovat o jejich fyzickou i psychickou pohodu, objevovat tajemství lidského těla i psýché.Naučila jsem se hýčkat pleť kosmetickým ošetřením, zaktivovat lymfatický systém lymfodrenáží, zregenerovat tělo při relaxační masáži a ztišit a zklidnit hlavu při řízené relaxaci v alfa hladině…

Více na profilu lektora