Centrum Tance logo
Balet: začátečníci

Balet: začátečníci

(YP71118, pravidelný kurz, Pondělí 18:30-20:00)

Milé tanečnice z kurzu baletu Evči Šebestové, nastává dlouho očekávaný návrat do sálů Centra Tance. Zveme vás proto na taneční parket do sálu na Politických vězňů 8, Praha 1. A protože rozpis tréninků avizuje určité změny v podobě prodloužení lekcí a úpravy času, posíláme vám přehledně rozepsaný rozvrh. Pondělí 7. 6., 14. 6.,… (pokračování níže)

pondělí 21. 06. | 18:30
90 minut

Eva Šebestová
Eva Šebestová
3 390 Kč

255 Kč

Balet: začátečníci O kurzu

Milé tanečnice z kurzu baletu Evči Šebestové,

nastává dlouho očekávaný návrat do sálů Centra Tance. Zveme vás proto na taneční parket do sálu na Politických vězňů 8, Praha 1. A protože rozpis tréninků avizuje určité změny v podobě prodloužení lekcí a úpravy času, posíláme vám přehledně rozepsaný rozvrh.

Pondělí 7. 6., 14. 6., 21. 6.

  • 18:30-20:00 balet s Evčou Šebestovou (YP71118 + YP71119)

Těšíme se na vás. Před příchodem si ještě přečtěte informace o nutnosti testování níže.
(oficiální dokument "Mimořádné opatření vlády..", aktualizace 24. 5. Mimořádné opatření očkování)

Balet

Baletní technika je vhodná pro každý věk a zejména pro ty, kteří chtějí získat elegantní držení těla, zvýšit sílu, zlepšit koordinaci a balanc. Baletní technika je také vynikající přípravou k jakémukoli tanci.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Pohodlné přiléhavé oblečení, např. legíny a tričko. Obuv volte s měkkou podrážkou. Ideální jsou obyčejné taneční piškoty.

Eva Šebestová

Eva Šebestová

Miluji to, co dělám, proto se stále snažím, lásku k tanci a k cvičení, lidem předávat. Klienti si mohou na mých hodinách duševně odpočinout, naučit se pracovat se svým tělem a posouvat i své možnosti. Více o mně se můžete dozvědět v tomto videorozhovoru. Dosažené vzdělání Studium na Taneční konzervatoři v Praze, kurz trenér zdravotní výchovy,…

Více na profilu lektora