Centrum Tance logo
Orientální drill

Orientální drill

(OP77940, pravidelný kurz, začátek: 28. 7. 2022, konec: 18. 8. 2022)

Přijďte si zadovádět a rozvlnit tělo v rytmech orientu. Svižné i pomalé kroky, spojené do krátkých kombinací, vás rozvibrují a vyplaví vám endorfiny. Těšit se můžete na protažení těla, drill techniky a kombinací orientálního tance pro všechny úrovně. Každý týden se na lekci učíte kombinace, které na sebe nenavazují.

čtvrtek 11. 08. | 17:30
60 minut

Karolina Štraus Idris
Karolina Štraus Idris
860 Kč

430 Kč


Prodej jednotlivých lekcí BETA

Orientální drill O kurzu

Přijďte si zadovádět a rozvlnit tělo v rytmech orientu. Svižné i pomalé kroky, spojené do krátkých kombinací, vás rozvibrují a vyplaví vám endorfiny. Těšit se můžete na protažení těla, drill techniky a kombinací orientálního tance pro všechny úrovně.

Každý týden se na lekci učíte kombinace, které na sebe nenavazují.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Jakýkoliv pohodlný oděv, který nebrání v pohybu (tričko, tílko, širší sukni nebo elastické kalhoty, legíny), měkkou obuv se světlou podrážkou, vhodné jsou taneční piškoty nebo footundeez, ale tančit se dá i bosky. Elegantním doplňkem je třásňový šál nebo šátek přes boky. S sebou je dobré mít pití.

Proč se vyplatí pravidelný kurz?

S jakýmikoli dotazy se na nás neváhejte obrátit telefonicky, osobně nebo mailem. Jsme tu pro Vás.

Karolina Štraus Idris

Karolina Štraus Idris

Lektor s více než dvacetiletou zkušeností v oblasti orientálního tance a jógy ("Věřím, že vědomý pohyb je cesta k poznání sebe sama a následně je to cesta, která vede ven.") Zakladatelka, trenérka a choreografka taneční skupiny Matahari Group (od r. 2007); s více jak 20 cenami z mezinárodních a tuzemských tanečních soutěží a festivalů patří…

Více na profilu lektora