Orientální tanec
Orientální tanec: začátečníci + mírně pokročilí
Kurz "Orientální tanec: začátečníci + mírně pokročilí" již bohužel skončil. Níže na stránce naleznete aktuální nabídku podobných kurzů.

Orientální tanec: začátečníci + mírně pokročilí

(OP82004, pravidelný kurz, začátek: 12. 2. 2024, konec: 24. 6. 2024)

Láká vás orientální tanec? Máte zkušenosti z jiného tanečního stylu a chcete začít s orientálním tancem, nebo po začátečnickém kurzu pokračovat dál a prohlubovat techniku i zkoušet tanec s rekvizitami? Pak je právě toto kurz pro vás. Čeká vás trénink základních i pokročilejších tanečních prvků, ale také tanečních kombinací a jednoduchých choreografií. Část lekce bude vždy věnována i zdravému protažení a zahřátí. Důraz klademe i na naladění se na tělo, emoce v těle i svou ženskou energii a zaručujeme individuální přístup. 

Vendulka Pánková

Vendulka Pánková

S Vendulkou se můžete podrobně seznámit v krátkém videomedailonku nebo ve videorozhovoru z května 2020 nebo v o něco starším klasickém rozhovoru. Jak dlouho učím?V Centru Tance učím od září 2007, ale první lektorské zkušenosti jsem nabrala již dříve při výuce na rodné Vysočině. Čím mi orientální tanec přirostl k srdci? Občas mám pocit, že už je…

Více na profilu lektora

Aktuální nabídka podobných kurzů