Summer campy
Summer camp pro teens (k-pop, dancehall, ..)
Kurz "Summer camp pro teens (k-pop, dancehall, ..)" již bohužel skončil. Níže na stránce naleznete aktuální nabídku podobných kurzů.

Summer camp pro teens (k-pop, dancehall, ..)

(SCPP83342, soustředění, začátek: 8. 7. 2024, konec: 12. 7. 2024)

Možnost přihlásit se nejprve na UKÁZKOVÉ LEKCE SUMMER CAMPU DNE 8. 7. 2024 - PŘIHLÁŠKY

Na tomto červencovém summer campu pro teens (a odvážné děti :-) ) se těšte na průřez tanečními styly street dance a na k-pop s lektorkami Míšou (Misaki) a Darinou.

Program: 

  • dopolední lekce: 10:00 až 11:30
  • 60minutová pauza
  • odpolední lekce: 12:30 až 14:00

Cena: 

  • 3990 Kč

Zákonné zástupce nezletilých účastníků prosíme o vytisknutí, vyplnění a podepsání souhlasu s odchodem dítěte. Vyplněný formulář prosím vyfoťte a zašlete na náš e-mail (info@centrumtance.cz), popř. odevzdejte osobně na recepci.

DOPOLEDNE S MISAKI

Dopolední blok bude pojat jako průřez jednotlivými styly, které spadají pod střechu street dance, a koncipován jako: „Zjisti, co tě baví.“ Bude tedy ideální pro ty, kteří se v tanci ještě hledají a neví, co by jim mohlo sednout, anebo naopak pro ty, které baví všechno :-).

Těšte se na pondělní dancehall, úterní hip hop, středeční afro a čtvrteční mtv choreo.

  • Dancehall – taneční styl pocházející z Jamajky, s kořeny v reggae. Cca od roku 2010 mluvíme o newschool dancehallu, kterému se budeme věnovat právě i my. V rámci této lekce si představíme techniku a naučíme se některé nejnovější newschool steps.
  • Afro – souhrnný název pro velmi energické tance z Afriky. Spadají sem styly jako afrobeats, ammapiano, coupe decale, afrohouse, kuduro a mnoho dalších, přičemž zpravidla každý styl pochází z jednoho afrického státu. My si spolu dáme krátkou afro fusion choreo, která v sobě bude mít kroky z různých afrických žánrů.
  • MTV – styl tance, který uvidíte právě na této televizní stanici. Jde o komerční tancování na známé popové a R n’ B hity. Je to specifický performance styl, stojící jen na choreografiích, do nichž choreograf promítá své taneční já – můžeme se v nich tedy setkat s prvky vogue, hip hopu, afra, poppinu, latiny, twistu apod., podle toho, jakým jiným stylům se choreograf věnuje nebo jaký má svůj pohybový slovník.
  • Hip hop – ten snad netřeba představovat :-), je to jeden z úplně prvních stylů street dance, který se tančil v ulicích New Yorku. Jeho zakladatelé jsou Afroameričané. Oldschool má výrazný groove a beat, new school je volnější a v podstatě můžete dělat téměř cokoliv, při zachování „těžkých dob“. Společně se naučíme jeho techniku a zabrousíme do některých originálních původních odschool kroků.

ODPOLEDNÍ K-POP S DARINOU

  • Během pěti dní s Darinou se naučíte k-pop choreografii a různé prvky, kterými se vždy rozehřejete na začátku hodiny. A to není vše – taneční choreografii, kterou se naučíte, si také natočíte, abyste si mohli svůj taneční úspěch připomenout i kdykoliv po skončení kurzu :-).
Michaela Scheithauerová

Michaela Scheithauerová

Moje jméno je Míša (nebo klidně Misaki) a jsem profesionální tanečnice a lektorka, působící primárně v Praze. Tančit jsem začala ve svých 3 letech v ZUŠ, kde jsem si osvojila základy baletu, klasiky, jazzu a scénických tanců. V 18 letech, jsem se začala věnovat street dance a zároveň ho začala i vyučovat. Začínala jsem v taneční skupině Institute…

Více na profilu lektora
Darina Ester Christenová

Darina Ester Christenová

Motto: Be different. Be you. O mně: Tanec mě osvobozuje a přenáší mě do jiné reality, kde se plně projeví „my secret self“. S tancem jsem začínala už v 5 letech a opravdu jsem se činila. Začínala jsem s modern dance a nevynechala jsem ani contemporary, street, balet, latinu a standardní tance. Contemporary se věnuji dodnes, ale mou největší…

Více na profilu lektora