Centrum Tance logo
 • Základní informace

  Pojďte pálit kalorie zábavným způsobem, pojďte se vyřádit! Vytancujte se z každodenních starostí a nechte se pohltit latinskoamerickou a exotickou hudbou!

  Fit dance gold – taneční hodina je zábavná, dynamická, ve které hudba pohltí, choreografie zabaví, paže se vlní, boky se kroutí, nožky skotačí, pot teče, kalorie se pálí a myšlenky se starostmi odcházejí.

  Fit dance gold je především pro lidi, pro které jsou taneční hodiny fit dance nebo zumby moc „rychlé“ a „uhopsané“. Může se jednat o lidi vyššího věku, o lidi s nadváhou nebo zdravotním omezením, maminky po porodu, o úplné začátečníky nebo lidi, kteří jdou cvičit po delší přestávce. Fit dance gold mohou vyzkoušet i pravidelní návštěvníci klasické zumby nebo fit dance, kteří si chtějí užít hodiny v klidnějším a mírnějším tempu. Těhotné jsou vítané po konzultaci se svým gynekologem (Informujte o svém stavu před začátkem hodiny lektora).

  Cílem fit dance gold je předávat radost z pohybu, formovat postavu, propotit všechno oblečení a dostat se do kondice s úsměvem a bez stresu. Fit dance gold nemá žádná pravidla, není založené na technice a proto nepotřebujete mít žádné taneční nebo fitness zkušenosti, je určené pro všechny bez rozdílu věku či taneční pokročilosti. Choreografie se skládají z jednoduchých pomalých, ale i svižnějších kroků a kombinací. Složitější krokové variace před písničkou v rychlosti rozebereme, abychom je zvládli s úsměvem a písničku si naplno užili a těšili se na další lekci. Choreografie se budou po několik hodin opakovat, aby vám v uších uvízla hudba a v těle pohyb.

 • Kurzy 2

  Úterý 27. 10. 2020

  6myvq
 • Lektor tohoto stylu

  Praha a okolí