Výhody a slevy

Jste zvědaví, co jsme si pro vás přichystali?

Chceme, abyste se u nás cítili vítaní. Chceme o vás pečovat, abyste se k nám rádi vraceli a těšili se na každou chvíli, kterou můžete strávit v Centru Tance. Pohyb je zdravý, a proto platí: Čím více ho máte, tím lépe vám je! I my si přejeme, aby vám bylo co nejlépe.

Připravili jsme výhody pro ty, kdo se rozhodli žít pohybem:

 • Odměňujeme vás za účast v pravidelných a otevřených kurzech tím, že přidáváme bonusy do vašeho měšce
 • Nemůžete stále ležet jen v knihách a my navíc víme, že nejlépe se prokrvuje mozek při pohybu, tak jsme mysleli také na studenty a všechny pracovníky ve školství - nechceme vás odhánět od učiva, ale máme potvrzeno a vyzkoušeno, že aktivní lidé se učí rychleji a s větší chutí = naši lektoři běžně studují dvě až tři vysoké školy současně
 • Vážíme si generace plné zkušeností a vědomostí: jste-li ve zlatém věku seniorů, i pro vás máme slevu
 • Chodíte k nám už dlouho? Pravděpodobně od nás máte nastavenou slevu za věrnost.
 • Pokud jste si ještě do prasátka nenašetřili žádné korunky, a to vás zatím zabrzdilo, tak si přečtěte naše tipy: Jak začít bez koruny v kapse
 • Jestli si říkáte, že jednou nebo dvakrát týdně je málo, pořiďte si permanentku, pomocí které si můžete naložit tolik tanečních a fitness lekcí, kolik unesete
 • Na pohyb přispívají zdravotní pojišťovny - nechte si proplatit kurz od vaší pojišťovny
 • U nás si lekce skutečně vychodíte! Pokud uhradíte celý kurz nebo všechny zbývající lekce u kurzu, máte možnost si nahradit až šest zameškaných lekcí v jiném pravidelném nebo otevřeném kurzu. (Platí v průběhu trvání pravidelného nebo otevřeného kurzu, který je uhrazený v plné výši). Za námi zrušenou lekci dostáváte poukázku na lekci zdarma s prodlouženou platností, kterou uplatníte na otevřené lekci nebo v pravidelném a otevřeném kurzu, který není plně obsazen.

 

 

 

 

 

Slevy pro studenty a pracovníky ve školství

Pro studenty a pracovníky ve školství identifikované těmito kartami poskytujeme slevy:

 • 10% sleva na karty ISIC, IYTC, ITIC a ALIVE

Pro uplatnění slevy je nutné předložit na recepci platnou kartu, na kterou je sleva vztažena.

Sleva se vztahuje na pravidelné a otevřené kurzy a letní školy (oboje uhrazené v plné výši kurzovného, v případě přihlášení do již probíhajícího kurzu bude sleva vypočítána z aktuální ceny kurzu) a otevřené lekce s tuzemskými lektory.
Sleva se nevztahuje na kurzy typu: taneční skupina, speciál, víkendové pobyty, dovolené a jiné zvláštní akce.

Sleva pro seniory

Poskytujeme slevu senior 10% na otevřené lekce, otevřené kurzy a pravidelné kurzy, která platí pro jakéhokoli klienta věkově 65+ let nebo klienta věkově 60+, který předloží oficiální doklad o přiznaném starobním důchodu.

Slevy za věrnost

 5% a 10% sleva je odměnou a současně inspirací a motivací za vytrvalost a důvěru, kterou máte v Centru Tance. Slevy se nastavují automaticky naším systémem, jakmile dosáhnete podmínek pro jejich získání. 

Bonus do měšce

Z každých 100 Kč, které u nás zaplatíte za pravidelný nebo otevřený kurz, získáte po skončení dané akce BONUS DO MĚŠCE ve výši 4 % (kurz musí být plně uhrazený, bonus se nevztahuje na jednorázové lekce).

Kterou slevu si vybrat?

Rádi vám uděláme radost a poskytneme vám slevu, ale nemůžeme vám slevy sčítat. Můžete si vybrat tu pro vás nejvýhodnější. Slevu nelze uplatnit zpětně (resp. po uhrazení kurzu). 

Kontakty

Centrála

 • Centrum Tance s.r.o.
  Českomoravská 2255/12a, Praha 9
  Zde není klientské centrum.

  Telefonické dotazy: po–pá 10:00–16:00
  266 190 300
  778 732 789
  Kapacita linek je v současnosti omezená. Prosíme o trpělivost.

  info@centrumtance.cz
  Na každý email odpovíme, prosíme, zkontrolujte i složky SPAM, hromadné apod.

  2800290113/2010 Fio banka

Recepce – Praha

Recepce – Brno

Legenda:

 • - recepce přítomna
 • - recepce nepřítomna

Dance Academy Prague

Další informace