Centrum Tance logo

Akce a novinky

Pravidelné kurzy tance a cvičení začínají!

Od pondělí 13. září se na vás těšíme v sálech. Začínají první lekce pravidelných kurzů a speciálů pro malé skupiny. Vybírejte si nové kurzy a pokračujte v těch, které vás bavily minulé roky.

Rádi vám pomůžeme s výběrem a přihlášením. Zavolejte. Napište. Nezdržujte se maličkostmi. Od toho jsme tady my a jsme tu jen a jen pro vás. 

Ve všech oblastech pohybu pro nás učí největší špičky v oboru, uznávaní lektoři a kvalifikovaní instruktoři (Karolina Štraus Idris, Michal Mach, Petra Záveská, Štěpán Kunstýř, Katka Derouet, Vilém Matyáš, Nikol Mikesková ad.). Učte se od profesionálů. Mít kvalitní základ je důležitý začátek pro Váš osobní rozvoj. Nemusíte cestovat po světě, abyste zjistili, co Vás baví a naplňuje. Ti, od kterých čerpáte své vlastní zkušenosti, se vzdělávají v Malajsii, Kanadě, USA, Velké Británii, Indii, Číně, Rusku a dalších zemích světa. Vše, co čerpají, předávají ostatním a není toho opravdu málo. Vy si můžete v klidu vychutnat lekce u nás a do zahraničí jezdit na dovolenou a za odpočinkem. To je přeci nádhera!

Tanec a pohyb byl, je a bude navždy naše láska.

Výhody pro ty, kteří se rozhodli žít pohybem

 • 4 % z uhrazené částky za pravidelný kurz dostanete jako bonus do měšce
 • 3 náhradní lekce: U nás si lekce skutečně vychodíte!
 • 10 % sleva pro studenty a pracovníky ve školství
 • 10 % sleva pro zlatou generaci seniorů 65 let a výše
 • 10 % sleva pro držitele karet MULTISPORT (aktivní členové MultiClubu) 
 • 10 % sleva pro zaměstnance řady firem: ČEZ, IBM, Siemens, Student Agency ...
 • Začít tančit a cvičit můžete i bez koruny v kapse, přečtěte si naše tipy: Jak začít bez koruny v kapse
 • Příspěvek na zdraví a pohyb od zdravotních pojišťovny
 • Výhodné permanentky
  Jestli si říkáte, že jednou nebo dvakrát týdně je málo, pořiďte si naši XXL permanentku, pomocí které si můžete naložit tolik tanečních a fitness lekcí, kolik unesete. Máte-li nepravidelnou pracovní dobu, chcete mít volnější program a nevázat se, určitě využijete některou z běžných permanentek.

Začínáme tančit a cvičit v Brně od 20. září!

Od 20. září na váš čekáme v novém sále Infinity dance team, Horní 729/32, 639 00 Brno-střed (mapa). Pro návštěvníky Centra Tance je parkování zdarma přímo u budovy. Od zastávky tramvaje č. 2, 5, 6 Celní trvá cesta cca 5 minut pěšky.

 • Ze sálu jsme nadšení, jen je potřeba počítat s tím, že v prostoru zatím nejsou zprovozněny sprchy a příští týden zde pravděpodobně ještě nebudou šatní skříňky. Uděláme maximum, abychom se zabydleli do konce měsíce září.
 • Info o kurzech a termínech konání lekcí najdete ve svém osobním profilu. K osobnímu profilu máte poučné video níže, abyste se dokázali lépe orientovat. Společně s tím naleznete na této stránce informace o pravidlech vstupu do sálů.
 • Upozorňujeme, že na místě bude možné platit pouze v hotovosti, proto uvítáme raději úhrady bankovním převodem, z měšce nebo online kartou předem. Děkujeme za pochopení.
 • Multisport karty na otevřené lekce uvítáme. Klienty Multisport poprosíme o vyplnění papírové formy přihlášky na místě. Nejspíš ještě nebude zprovozněna identifikace online.

Moc se na vás těšíme!

Dance week s Dance Academy Prague by Yemi

Začíná nový taneční rok a my bychom vás rádi pozvali na DANCE WEEK k nám do Dance Academy Prague, Václavské náměstí 36, Praha 1.

Od 20. 9. do 27. 9. na vás čeká týden plný lekcí s našimi lektory za zvýhodněné ceny. Každá lekce stojí jen 150 Kč. Počet míst na lekcích je omezený (na některých lekcích jen 12 osob), proto si rezervujte místo raději hned. Novinkou je Afro beat dance s rodilými tanečníky z černého kontinentu. Samozřejmě máme i další esa v rukávech.

DANCE WEEK je týden, ve kterém si vybíráte styly a lektory, se kterými protančíte podzimní trimestr. Po lekcích se můžete hned registrovat do DAP KURZŮ.

LET´S DANCE WITH US!

Víkendové pobyty a dovolené 2021

Víkendové pobyty a dovolené 2021

       Víkendy s tancem a cvičením:

        Dovolené:

 

Vánoce s Centrem Tance celý rok 2021

Lektoři Centra Tance připravili 22 vánočních balíčků. Objevíte v nich zajímavé tréninkové programy vhodné pro každý den a taneční choreografie, které probudí vaše emoce, energii a ladnost. 

Tanec o člověku prozradí mnohem více než pouhá slova. Poznáte skrze něj duši a srdce člověka. Tancem darujete lásku a právě lásku bychom si měli rozdávat celý rok.