Centrum Tance logo

Akce a novinky

Léto chytilo taneční rytmus: Přidejte se!

Léto ještě rozhodně nekončí a letní tanec a cvičení už vůbec ne. Naopak to po návratu z dovolených v našich sálech pořádně žije :-). Nejvíc vás v tomto týdnu bylo na zumbě s Milanem, fit dance s Martou a muzikálovém tanci s Lukášem, ale frčel i street danceorient a POUNDové paličky. A my jsme moc zvědaví, jak to asi dopadne v týdnu od 15. srpna... Nabídka je opět široká: 73 lekcí se utká o to, kde propotíte nejvíc triček a protančíte nejvíc bot.

Balím sportovní oblečení a ukážu vám, jak to umím rozjet!

Léto v Brně protančíme

Letní rozvrh jsme spustili v pátek 20. 5. V červenci se na vás těší Milča, Vlaďka, Honza a v srpnu ještě Klárka, Wendy a Michaela s otevřenou roztančenou náručí. Užívat si 10 týdnů zdravého pohybu, dobíjet energii nejen na slunci, ale i v sále budete pravidelně moci v úterý a v srpnu si odskočíte ještě na semináře ve čtvrtek.

Otevřené lekce * Letní semináře

Věříme, že spolu namícháme nejúžasnější letní koktejl a nebude v něm chybět jediný tanec a pohyb, který milujete. 

Čekáme vás na Horní 32 v Brně!

Víkendové pobyty a dovolené 2022

       Víkendy s tancem a cvičením:

       Dovolená 2022:

Podzimní sezóna s Centrem Tance výhodně!

Víme, že máte plnou hlavu léta (my taky :-)), ale přesto se na chvilku přeneste do září a zajistěte si právě teď nejlevnější podzimní lekce tance a cvičení.

Podzimní rozvrh už je vypsaný a do kurzů se můžete hlásit, pokud jsme vás již nepředběhli a neudělali automatickou rezervaci v navazujících podzimních kurzech. Úhradou celého podzimního kurzu získáváte nejen nejnižší cenu za lekci, ale i řadu výhod.

Bonusové permanentky, náhrady za zameškané lekce, nejlevnější cena lekcí...

Jógová terapie