Centrum Tance logo

Terapie: 1 sezení Strukturální terapie: Structural Bodywork

Strukturální terapie je technika manuální medicíny zaměřená na měkké tkáně - síť svalů a fascií, které drží tělo pohromadě, dávají mu tvar a regulují jeho pohyb. Tato myofasciální soustava přizpůsobuje svoji strukturu vlivům, potřebám a zážitkům, které na nás během života působí. Nedostatek pohybu v některé části těla může mít za následek bolest či omezení daleko od příčiny problému.
Strukturální terapie obnovuje rovnováhu tím, že navrací části těla na jejich přirozené místo. Může také přinést silné emocionální uvolnění a nový prožitek vlastního těla.

Pomáhá odstranit:

  • chronické bolesti,
  • "otevřít" dech
  • a zlepšit držení těla.

Terapie obvykle probíhá ve formátu tří přibližně 90 minutových sezení, které tvoří logický celek. Během nich postupně pracujeme s celým tělem.

  1. sezení: chodidla, kolena a pánev
  2. sezení: žebra, ramena a lopatky
  3. sezení: páteř

Mezi jednotlivými lekcemi je dobré mít alespoň několik dní pauzu (ideálně týden), aby se organismus mohl se změnami vyrovnat.

Klient během terapie většinou leží na lehátku nebo sedí na židli. Není přitom pasivní, jako například u masáže, ale drobnými lokálními pohyby spolupracuje s terapeutem, který působí tlakem na konkrétní vrstvu tkáně. 

PhDr. Štěpán Kunstýř jako jediný v České republice absolvoval studium strukturální terapie ve Velké Británii.

Termín je nutné si zarezervovat na e-mailu info@centrumtance.cz.

V ceně lekce je přístup do VIP šatny a půjčení osušky. 

Rezervovanou lekci lze zrušit nebo přesunout nejpozději 24 hodin před jejím uskutečněním, poté rezervace propadá.

Přejete-li si vrátit celou zakoupenou permanentku 6 a více pracovních dnů před začátkem její platnosti, můžeme vám nabídnout kompenzaci v podobě:

  1. Převedení uhrazené částky do měšce (kreditové konto u Centra Tance) bez storno poplatku
  2. Převedení 50% z ceny na Vámi zaslaný bankovní účet. (V případě, že byla zakoupená permanentka hrazena dárkovými poukazy nebo jinými druhy poukazů, není možné vrácení platby na bankovní účet. Platbu vám po domluvě vrátíme do měšce.)

Přejete-li si vrátit celou zakoupenou permanentku 5 a méně pracovních dní před začátkem její platnosti, pak není možná žádná kompenzace. Permanentku je však možné převést na jiného klienta.

Permanentka platí na lekce typu:

  • Individualní lekce
  • Terapie

Permanentka nabývá platnosti ve chvíli, kdy je platba za ni připsána na náš účet. Platnost permanentky je pevně daný do 31.10.2022 Pro rezervaci termínu nás nejprve kontaktujte na e-mailu info@centrumtance.cz

Objednávka permanentky

Platnost: 1. 9. – 31. 10. 2022

Počet lekcí: 1 lekce

Cena: 1 500 Kč


Objednat

Bohužel jsme nenalezli žádné lekce.