• O lektorovi

  Chcete se s Růženkou pořádně seznámit? :-) Mrkněte na její videomedailonek.

  Úspěšná lekce se neobejde bez skvělé atmosféry a proto mým cílem je nejen Vás něco nového naučit, ale těšit se z každého pohybu tak, že Vám vykouzlí úsměv na tváři. Po klientech chci vždy jejich maximum a díky tomu přijdete na to, že vaše možnosti jsou daleko větší než si myslíte. Je jedno, zda si chcete zatančit pro radost 1x týdně nebo se jednou tanci věnovat profesionálně, preferuji individuální přístup a díky tomu si v mé lekci najde každý to, pro co tam přišel (zábavu, dřinu, odpočinek, hudbu, super partu, radost,…). 

  Motto: Život je jako divadlo a záleží jenom na tobě, jakou roli v něm budeš hrát.

  Dosažené vzdělání, získané certifikáty opravňující k výuce

  - školitel instruktorů pole dance v Českém svazu pole & art sports - www.cespas.cz
  - absolvování International Pole Camp v italském Bibione s instruktory: Evgeny Greshilov, Doris Arnold, …
  - absolvování pole dance workshopů v Lipsku s Evgeny Greshilov, Kira Noir.
  - Pole fitness instructor IPDFA
  - absolvované workshopy pole dance s Vivou Vee - Malajsie; Becca Butcher - Praha; Nele Sehrt - Moskva; Maria Luz Escalante - Moskva, Janyne Butterfly - Brno; Marion Crampe - Brno; Jess Leanne Norris - Brno; Rafaela Montanaro - Praha;
  - Mezinárodní třída v tanečním sportu
  - Mistři Čech v latinsko-amerických tancích
  - Několikanásobná účast na Mistrovství ČR
  - Reprezentace na prestižních zahraničních soutěžích
  - Demonstrační pár na Kongresu Českého svazu tanečního sportu
  - Školitel na Kongresu Svazu učitelů tance
  - SOŠ pedagogická s maturitou

  Úspěchy

  2016
  3. místo MSPS Londýn - kategorie senior women - video
  1. místo Pole Battle League Israel - kategorie elite
  2. místo MČR v Pole sports

  2015
  1. místo MS v Pole Sports Londýn - kategorie ženy + kategorie doubles
  1. místo MČR v Pole Sports - video

  2014
  1.místo na MČR v Pole Sport
  5.místo na World Pole Sport Championship v Londýně
  1.místo v celoroční POLE BATTLE LEAGUE
  3.místo na MČR v Pole Art – POLE STARS
  3.místo v mezinárodní soutěži POLE STARS
  - vystupování na různých akcích (jako každý rok)
  - příprava mých studentek na MČR v Pole Sport v kategoriích Amatéři a Profesionálové

  2013
  - 1.místo v celoroční POLE  BATTLE LEAGUE
  - 2.místo v mezinárodní soutěži POLE STARS
  - 5.místo na MČR v Pole Dance
  - vystupování  na různých firemních akcích, večírcích, plesech (SIEMENS, Modrá Pyramida, Bonver Casino,…)
  - natáčení videoklipu pro hudební skupinu PORTLESS
  - natáčení videoklipu pro největší taneční veletrh v ČR – DANCE LIFE EXPO
  - příprava mých studentek na MČR v Pole Dance v kategorii Amatéři

  2012
  - 2.místo v Pole Battle League 2012, Praha
  - 1.místo v Pole Battle Freestyle, Praha
  - 10.místo na European Pole Sport Championship 2012, Itálie - Fiumicino
  - 4.místo na Mistrovství České Republiky v Pole Dance, Praha
  + cena za nejlepší provedení
  + cena za nejlepší umělecký dojem
  - příprava Petry Musílkové a Terezy Bártlové na MČR v Pole Dance, kategorie "amatér" 2012, tvorba choreografie
  - vystupování na různých firemních akcích a tiskových konferencích (O2, Vodafone, Evropa2, ples ODS, Clavin:-), Sixt, Opel, FF v Karlových Varech, Audi...)

  2011
  - 2.místo na 1.mistrovství Pole Dance Česka a Slovenska, Bratislava
  + cena za nejlepší choreografii
  - 5.místo na European Pole Dance Champion 2011, v kategorii "professional", Holandsko, Vuht
  - 14.místo na European Pole Dance Championship 2011, Moskva
  - 2.místo ve Flirt Dance soutěži s choreografií "Express"
  - vystupování v Malajsii, Kuala Lumpur, Singapur, Genting Highland,
  - vedení workshopů a kurzů v Serembanu, Kuala Lumpur, Singapuru
  - vystupování na různých firemních akcích (O2, Vodafone, AVON,...)

  2010
  - porotování soutěže ve Flirt Dance

  2009
  - 1.místo na Mistrovství Čech v latinskoamerických tancích 2009 s partnerem Štěpánem Kunstýřem
  - reprezentace na mezinárodních soutěžích v latinskoamerických tancích (Blackpool Dance Festival, International v Londýně, otevřené mistrovství UK v Bournemouthu, další: Holandsko - Arnhem; Rakousko - Vídeň; Slovinsko - Maribor; Slovensko - Bratislava, Trnava; Polsko - Jelenia Gora; Belgie - Antwerpy; Itálie - Rimini;...)
  - finalisti ligy v latinskoamerických tancích

  2007
  - titul Miss Billiard 2007
  - reprezentace na mezinárodních soutěžích v latinskoamerických tancích,...

  2006
  - 1.místo na Mistrovství České Republiky v kulečníku ve smíšených dvojicích s tátou Pavlem Halamkou

  1996 - 1999
  - účinkování v Dětské Lední Revue (Alenka v Říši Divů, Červená Karkulka), Česká Republika, Německo, Francie,...

  Koncept lekcí

  POLE DANCE
  V pole dance je pro mě asi nejdůležitější právě individuální přístup, jelikož každý klient na lekce pole dance přichází z jiného důvodu. Proto vždy má 1.lekce probíhá seznamovacím způsobem, abych mohla klienty oslovovat né barvou trička, ale jménem (myslím, že je to pro obě strany příjemnější:-)), a hlavně, abych byla seznámena s případnými zdravotními problémy a věděla, na co si dát, u kterého klienta pozor, popřípadě vynechat nějaký cvik, nebo ho nahradit alternativou. A zase naopak, dozvědět se třeba i taneční/sportovní minulost a pak zase na přání klienta prvky ztížit. Například, když mi přijde do hodiny bývalá gymnastka, která má sílu i rozsah, což je pro pole dance ideální, ukážu jí náročnější/složitější variantu, která jí pomůže dostat se rychleji do další pokročilosti a časem může třeba vystupovat nebo také soutěžit.

  FLIRT DANCE
  Ve flirt dance kladu důraz především na atmosféru, která je v tomto typu lekcí pro mě nejdůležitější. Pokud mi přijdou dámy do lekce vystresované z práce nebo unavené od dětí, nejdůležitější je právě přepnout jejich mysl na taneční parket, hudbu a jejich vlastní tělo a to, že jsou zde právě samy pro sebe a můžou si užít to, co v normálním každodenním životě moc nezažijí - naplno se věnovat jen a jen svádivým ženským pohybům a zapomenout na všechno kolem. Úspěšná lekce flirt dance je pro mě taková, kde se dámy dokáží uvolnit, poddat se muzice a ponořit se do vlastní mysli, kde už dávno zapomněly, jak se žena může pohybovat. Chci, aby se dámy naučily jak sexy pohyby, tak všechna ladná gesta a řeč těla ve spojení s hudbou a objevily svůj styl. Někdo má rád pomalou hudbu, někdo svižnější, někdo s kapkou důvtipu, někdo rockovou baladu, vyzkoušíte nejen různé styly hudby, ale i různé pojetí tance i s rekvizitami (židle, klobouk, boa, hůlka, zeď....)


  LATIN DANCE
  Lekce latin dance nejvíce zaujmou dámy a pány, co rádi tančí v rytmu latinskoamerické hudby. Lekce jsou vhodné jak pro klienty, co už mají za sebou taneční, tak i pro ty, co taneční jaksi vynechali. V každém případě si zase každý přijde na své. Kdo se rád zapotí, zakusí již první lekci, kdo se rád zavlní, taktéž, stejně jako ten, kdo se rád dozví víc o technice a správném provedení jednotlivých tanců, včetně jejich historie a charakteru (to, čím se který tanec odlišuje od ostatních).

   

  Mám ráda na lekcích uvolněnou atmosféru a vždy se snažím, aby se klienti na lekci těšili a chtěli se vracet ne proto, že se musí alespoň jednou týdně hýbat, jak jim nakázal doktor, ale proto, že už se nemůžou dočkat, až se zase něco naučí, že se pobaví, posílí a protáhnou a zapomenou na všechen každodenní stres z práce nebo od jinud a po lekci se cítí psychicky odpočatí a (i když fyzicky unavení) nabití pozitivní energií s nedočkavým pocitem na další lekci. Baví mě bavit lidi a podle toho i vedu své lekce, aby se zasmáli, naučili něco nového, zatančili si a taky trochu nebo trochu víc dřeli na lepší fyzické i psychické kondici. Ráda také podporuji zvědavost a proto se nikdy neváhetje jakéhokoliv lektora zeptat: "Proč?" - To je otázka k nezaplacení. "Proč mám tento pohyb dělat tak a ne jinak?"; "Proč se Cha cha jmenuje právě Cha cha?"; "Proč se ve flirt dance má chodit tak, jak se právě učíme?"; "Proč tu tyč mám držet tak a ne třeba takhle?".... Vše má svůj důvod a pokud jsme specializovaní na to, co učíme, máme být schopni Vám odpovědět na vše, co se daného stylu týče.

  Milé ohlasy našich klientů

  "Tímto bych chtěla ještě jednou laskavě poděkovat Vaší společnosti za možnost provedení soukromé akce - tance u tyče, kterou jsme absolvovali ve čtvrtek 13. září pod vedením Růženky Halámkové. Všechny slečny byly maximálně spokojené, inspirované a nabité pozitivní energií, o kterou se s námi Růženka podělila. Shodly jsme se, že začneme Vaše taneční studio navštěvovat pravidelně a doporučovat ostatním, a to díky té ukázkové hodině s Růženkou..."

  "Dobrý den, chtěla bych Vám napsat, že jsem moc spokojená s lektorkou Růženkou Halámkovou. Byla jsem u Vás už celkem na hodně lekcích i lektorkách a musím říct, že Růženka je rozhodně nejlepší - líbí se mi, že kromě toho, že krásně tančí, je příjemná a je s ní legrace, tak má i hodinu dobře pedagogicky poskládanou a věnuje se i individuálně každé z nás, což při tom počtu je opravdu obdivuhodné. Těší mě to o to víc, že jsem učitelka a dokážu ocenit dobrou pedagogickou práci. Vždycky mě totiž strašně ruší, když lektorka sice pěkně tančí, ale o tom, jak to předat dalším, vůbec nic neví. Tady si můžu užívat opravdu profesionálně vedenou hodinu. Děkuji, příjemný den. Zuzana S."

  Život s tancem/cvičením v kostce

  Tanec mě bavil odmalička a díky úžasným rodičům jsem se jim mohla věnovat naplno. Od 5 let do 12 let jsem se závodně věnovala krasobruslení v KK stadion Praha u trenérky Jitky Potůčkové Babické.
  Od 9 let do 21 let jsem na vrcholové úrovni tančila latinskoamerické tance a cca 4 roky i standartní tance v klubech TŠ Metronom Rudolfa a Jany Janoudových, STK Praha Jiřího Pixy a TŠ Maestro Petra a Evy Bartuňkových. Další naši trenéři byli Petra Kostovčíková, Radek Ostrůvka, Karel Bank, Jaroslav Kuneš, a v doplňkovém moderním tanci Jaroslav Langmajer.
  Od 9 let do součastnosti se věnuji závodně kulečníku. Dříve za HalamkaClub Štvanice, nyní za Harlequ´in Praha stále pod vedením táty Pavla Halamky. 
  Od 16 let se každý rok aktivně účastním fotbalového zápasu v dívčím týmu za Herálec pod Žákovou Horou, který jsme zatím (až na poslední zápas) s přehledem vyhrály nad Hlinským dívčím týmem. 

  Od 21 let se věnuji pole dance právě díky vedení Centra Tance, které chtělo novou lektorku do týmu, věnuji se mu do teď na vrcholové úrovni s titulem Mistryně ČR a reprezentací v zahraničí.

 • Lekce

  Hledáme pro Vás lekce, počkejte prosím…