• O lektorovi

  Miluji kolem sebe spokojené, zapálené, nadšené a usměvavé lidi. Těší mě, když vidím, že rozdávám dobrou náladu. Chtěla bych na své lekce pozvat všechny, kterým pohyb dělá radost, kteří chtějí díky tanci alespoň na chvíli zapomenout na své denní starosti, chtěla bych pozvat všechny, kteří se cítí nejlépe tam, kde se právě tančí.

  Koncept lekcí

  Snažím se, aby všichni na mých kurzech a seminářích co nejlépe zvládli probírané prvky spojené do různých kombinací a choreografií. Chtěla bych, aby mé hodiny byly o setkávání lidí, aby se těšili na mě, na hudbu, na pohyb a na lidi okolo. Soupeření zrovna tak jako odmítání narušuje atmosféru. Jsem ráda, když přicházejí lidé se zájmem něco nového vyzkoušet, hudba je dokáže vyburcovat k maximálnímu výkonu a nestresují se složitými prvky, protože vědí, že všechna další příště už je zvládnou. Těším se na lidi, kterým pohyb dělá radost. Byla bych moc ráda, kdyby zvědavost, touha poznávat a pocit naplnění přiváděly na mé hodiny tyto nadšence znovu a znovu.

  Dosažené vzdělání, získané certifikáty opravňující k výuce

  Orientálnímu tanci a Bollywoodskému tanci se věnuji od roku 2001. Prošla jsem kurzy a semináři tanečnic a tanečníků orientálního tance, jako jsou např. Karolina Idrisová, Kateřina Krejčová, Serkan Tutar, Osama Emam, Jillina a mnoho dalších. Doplnila jsem si vzdělání klasického indického tance a Bollywoodského tance u lektorů a tanečníků jako jsou např. Ujwal Bhole, Michal Mach, Sunny Singh, Jana Ruzickowa a dalších. Velkými vzory se pro mě stali indičtí tanečníci a choreografové Vaibhavi Merchant, Saroj Khan, Ganesh Acharya, Birju Maharaj
  Od roku 2009 jsem si rozšířila své vzdělání i absolvováním školení lektorů Zumba Fitness Basic Steps Level 1, Zumba Fitness Basic Steps Level 2 a Zumba Gold Official Zumba Gold Instruktor u Daniely Česnekové.

  Úspěchy

  V roce 2007 jsem založila taneční skupinu Aaja Nachle (v překladu Pojďme Tancovat), která se zabývá převážně Bollywoodským tancem vycházejícím z klasického chrámového indického tance Bharatanatyam a Kathaku, folklorních indických tanců Garby, Giddhy, Bhangry a moderních tanců. Skupina Aaja Nachle vystupuje a vystupovala např. na akcích jako 15. leté výročí TV Nova, Ples Afrika, Jeden Svět, Den indické nezávislosti, Den Hudby, United Islands, Festival Bollywoodského filmu, Dance of Love, Let´s Dance a mnoho dalších.

 • Kurzy 4

  Neděle 17. 9. 2023

  Bollywood pro úplné začátečníky

  neděle 17. 9. 2023 17:00–18:00 (60 minut)
  začátečníci
  Centrum Tance Muzeum, Politických vězňů 8, Praha 1
  Helenka Valtová

  Fit dance

  neděle 17. 9. 2023 18:00–19:00 (60 minut)
  pro všechny
  Centrum Tance Muzeum, Politických vězňů 8, Praha 1
  Helenka Valtová

  Neděle 24. 9. 2023

  Bollywood pro úplné začátečníky

  neděle 24. 9. 2023 17:00–18:00 (60 minut)
  začátečníci, lekce: 1 / 18
  Centrum Tance Muzeum, Politických vězňů 8, Praha 1
  Helenka Valtová

  Fit dance

  neděle 24. 9. 2023 18:00–19:00 (60 minut)
  pro všechny, lekce: 1 / 18
  Centrum Tance Muzeum, Politických vězňů 8, Praha 1
  Helenka Valtová
  89qhr