Centrum Tance logo
 • O lektorovi

  Ahoj, jmenuji se David a těším se, až se potkáme na tanečních lekcích! 

  Co pro mě tanec znamená?

  Když tančím, tak žiju a tak to cítím od chvilky, kdy jsem se tanci začal věnovat. To, že jde komunikovat, cítit, vyjadřovat emoce a sdílet je s partnerem, s okolím a nebo sám se sebou (ne pouze slovy), ale pohybem mě uchvátilo natolik, že jsem se začal tanci věnovat profesionálně.

  Splněný sen

  S mou předchozí taneční partnerkou Radkou jsem si splnil nejeden sen, tančili jsme nejvyšší národní třídu v latině, vyhráli spousty soutěží v Česku i zahraničí a trénovali s tanečními legendami, jako je Slavik Kryklivy (dělal choreografie do filmu "Smím prosit?") Marek Swětík (profesionální mistr ČR), Michael Malitowski (8 násobný vítěz Blackpoolu - té nej soutěže na světě) a dalších. Od každého jsem si odnesl do tance něco nového, co předávám dál svým žákům.
  V dnešní době tancuji s novou partnerkou a připravuji se na mistrovství světa latinskoamerických tanců a dále závodně soutěžím.
  A to je další věc co mám na tanci tak rád. Kromě toho, že je to skvělá zábava, je to totiž výborný způsob, jak se udržovat zdravý, fit a v dobré náladě.
  A nejlepší ze všeho je předat mé taneční umění dál a vidět, že je to baví a jak se zlepšují.

  Mé motto:

  Tančit lze naučit opravdu naprosto každého, nevěříte? Zkusme to a uvidíte sami! 

  Těším se na lekce s vámi.

 • Kurzy 1

  Úterý 7. 2. 2023

  Salsa a Latin Sólo

  úterý 7. 2. 2023 20:00–21:00 (60 minut)
  začátečníci a výše, lekce: 4 / 10
  Brno - Horní 32, Horní 729/32 639 00 Brno-střed
  David
  n726a