Centrum Tance logo
 • O lektorovi

  Jsem tanečně-pohybová terapeutka a pohybová koučka pro ženy. Prošla jsem tříletým sebezkušenostním výcvikem tanečně-pohybové terapie na Akademii Alternativa v Olomouci a na závěr studia jsem získala titul diplomovaný terapeut.

  Už odmala jsem milovala tanec a čím jsem byla starší, tím víc jsem začala cítit, že je tanec něco víc než jen druh pohybu. Když jsem tančila, cítila jsem se najednou mnohem lépe, a navíc jsem při něm zapomínala na všechny nepříjemnosti a trable.  

  Láska k tanci mi zůstala, ale později jsem ji posunula na vyšší úroveň právě v rámci studia tanečně-pohybové terapie. A nyní vše, co jsem se v jeho průběhu naučila, chci předávat dál v rámci svých kurzů a odhalit tak trochu jinou tvář tance a pohybu.

  Tanci jako takovému se věnuji již více než 20 let. Prošla jsem nejdříve základní uměleckou školou v Liberci, kde jsem se dotkla všech možných stylů od klasického baletu přes lidové tance, jazz dance až po contemporary. Dále jsem ve své taneční praxi pokračovala v baletním studiu MALEX pod divadlem F. X. Šaldy v Liberci, v baletní akademii Adély Pollertové v Praze a také třeba v akademii flamenca Flamenkaria.

  Tanec je zkrátka můj život, a právě proto chci nadšením z něj nakazit co nejvíce lidí!

 • Kurzy 2

  Pondělí 13. 2. 2023

  Tanečně-pohybová terapie (téma: "uvolnění")

  pondělí 13. 2. 2023 16:30–18:00 (90 minut)
  pro všechny
  Centrum Tance Můstek, Václavské náměstí 36, Praha 1
  Anděla Kubátová

  Pondělí 20. 2. 2023

  Tanečně-pohybová terapie (téma: "hranice")

  pondělí 20. 2. 2023 16:30–18:00 (90 minut)
  pro všechny
  Centrum Tance Můstek, Václavské náměstí 36, Praha 1
  Anděla Kubátová
  rm9pd