Nevíte si rady? Zavolejte nám na 266 190 300. Rádi Vám poradíme.

David Černák

Tanečník, choreograf, lektor

Tanci se věnuji přes 17 let, z toho 8 profesionálně. Moje profesionální dráha začala studiem taneční konzervatoře, kde jsem během let nastudoval řadu baletních variací, podílel se na umělecké tvorbě chorografii, které byly součástí absolventských představení, a nabral zkušenosti v oboru moderny, baletu a lidového tance.

Absolvoval jsem různé kurzy, lekce, jako např. The Blue Bridge Project (partneřina v současném tanci), Labanův ateliér Bratislava (balet, repertoár - Akram Khan Based, současný tanec a improvizace), a řadu dalších workshopů v rámci projektu Prostor pro tanec (lidový tanec, moderní tanec (José Limón, jazz, salsa, improvizace).

Interpretačně jsem zapojil do představení Kouzelná flétna (Slovenské národní divadlo Bratislava), také do bakalářských, diplomových, nebo dizertačních prací studentů VŠMU v Bratislavě, byl jsem součástí slovenského nastudování muzikálu Ples upírů (Nitra), v němž jsem ztvárnil sólovou taneční roli.

Během studia jsem se rozvíjel také pedagogicky, a to praxí na ZUŠ Nitra. Zde jsem vedl celý taneční obor (tj. děti 6-18 let). Svoje zkušenosti z workshopů a školy, jsem předával také souboru, ve kterém jsem začínal už jako dítě.

V posledních 4 letech jsem byl asistentem a poté hlavním choreografem, a lektorem v Pražském Centru muzikálového herectví, kde jsem každý rok stavěl choreografie pro novou muzikálovou hru (muzikál, jazz, balet, step) a současně pracoval na posílení techniky a těla svých svěřenců. V průběhu tohoto období jsem byl také choreografem pro český animační team, působící v Bulharsku (choreografie do známých muzikálových pohádek Ať žijí duchové, nebo Princové jsou na draka). Jako choreograf jsem se podepsal i pod dílo Kráska a netvor (Havlíčkův Brod).

Po interpretační stránce, jsem po dobu zmiňovaných posledních 4 letech působil jako tanečník na pražské muzikálové scéně, v DJKT Plzni, a nyní také v Městském divadle Brno, kde od sezóny 2016/2017 budu součástí baletního souboru.

Na hodiny s Vámi se moc těším!! Ať už v kurzech baletu, contemporary a nebo jazz-musical, kde Vám s radostí předám své zkušenosti a věřím, že si lekce společně užijeme! :-)

  • Počet nalezených kurzů: 0
Vyhledávám kurzy ...