Centrum Tance logo
 • O lektorovi

  Většinu svého tanečního života jsem věnovala studiu moderního tance na konzervatoři, i když jsem si neustále nacházela cestu k latino stylům. 

  Contemporary dance je tedy mou součástí od dětského věku. Baví mne neustále vymýšlet nové věci, což se v moderně samo nabízí.

  V Centru Tance vedu lekce Lady sexy dance a Karibských tanců pro sólové tanečnice, ty jsou určené ženám, které milují salsu, bachatu a jiné latino styly, díky kterým mohou vyjádřit svou smyslnost.

  Mé lekce Fit dance jsou taneční a zábavné, ovšem náročnější na fyzickou kondici. Hledáte-li ideální kardio trénink. Našly jste ho.

  Při doplnění vzdělání o certifikát Lektora tance s akreditací MŠMT jsem si zamilovala jógu, která byla vlastně vždy mou součástí. Správné protahování a posílení těla vám umožní větší flexibilitu a sílu v pohybu. Učím Fit a flexi, Jógu pro zdravá záda a Power jógu. Baví mě se zlepšovat a hlavně předávat dál dobrou energii.

  Líbí se vám mixovat více tanečních stylů, chcete se cítit sexy a vytvarovat si postavu tak přirozeným způsobem? Každá lekce je něčím jiná a originální. Doporučuji vám vyzkoušet si všechny lekce z mého repertoáru, nudit se nebudete! Zvu vás všechny, které milujete latino rytmy a chcete na sobě intenzivně pracovat!

 • Kurzy 8

  Úterý 1. 12. 2020

  Čtvrtek 3. 12. 2020

  Pondělí 7. 12. 2020

  Čtvrtek 24. 12. 2020

  Pátek 1. 1. 2021

  mdpav