Centrum Tance logo
 • O lektorovi

  Většinu svého tanečního života jsem věnovala studiu moderního tance na konzervatoři, i když jsem si neustále nacházela cestu k latino stylům. 

  Contemporary dance je tedy mou součástí od dětského věku. Baví mne neustále vymýšlet nové věci, což se v moderně samo nabízí.

  V Centru Tance vedu lekce Lady sexy dance a Karibských tanců pro sólové tanečnice, ty jsou určené ženám, které milují salsu, bachatu a jiné latino styly, díky kterým mohou vyjádřit svou smyslnost.

  Mé lekce Fit dance jsou taneční a zábavné, ovšem náročnější na fyzickou kondici. Hledáte-li ideální kardio trénink. Našly jste ho.

  Při doplnění vzdělání o certifikát Lektora tance s akreditací MŠMT jsem si zamilovala jógu, která byla vlastně vždy mou součástí. Správné protahování a posílení těla vám umožní větší flexibilitu a sílu v pohybu. Učím Fit a flexi, Jógu pro zdravá záda a Power jógu. Baví mě se zlepšovat a hlavně předávat dál dobrou energii.

  Líbí se vám mixovat více tanečních stylů, chcete se cítit sexy a vytvarovat si postavu tak přirozeným způsobem? Každá lekce je něčím jiná a originální. Doporučuji vám vyzkoušet si všechny lekce z mého repertoáru, nudit se nebudete! Zvu vás všechny, které milujete latino rytmy a chcete na sobě intenzivně pracovat!

 • Kurzy 17

  Čtvrtek 24. 9. 2020

  Úterý 29. 9. 2020

  Čtvrtek 1. 10. 2020

  Pondělí 5. 10. 2020

  Sobota 10. 10. 2020

  Sobota 17. 10. 2020

  Sobota 31. 10. 2020

  8h2c4