Centrum Tance logo
 • O lektorovi

  Vzkaz pro klienty

  Přijďte vyzkoušet jednotlivé lekce a styly a uvidíte sami, tanec je zábava, při které se nenásilně zapotíte! :-) Těším se na Vás!!!

  Motto: S úsměvem jde všechno líp! :-)

   

  Dosažené vzdělání, získané certifikáty opravňující k výuce

  Dosažení nejvyšší - mezinárodní - třídy M v Latinskoamerických tancích.

  V České republice spolupracujeme s několika trenéry např.: Jaroslav Kučera, Jan Voborský, Karel Bank. Dříve jsme pracovali s Petrou Kostovčíkovou, Radkem Ostrůvkou, Zdeňkem Rezlerem. Ze zahraničních trenérů máme zkušenosti s Carol McRaild, Annalisou Di Filippo a manželi Müllerovými.

  Úspěchy

  Nejvíce jsem hrdá na to, že práce je zároveň i můj koníček. Že se mi podařilo skloubit taneční kariéru s prací lektorky a trenérky juniorských párů.
  Za největší dosavadní úspěch považuji finálová umístění v Tanečních ligách během celého roku. Čtvrtfinálové umístění na MČR 2012 v Latinskoamerických tancích a dvojnásobný titul Mistrů ČR družstev 2011 a 2010.

  Koncept lekcí

  Na svých lekcích se snažím hlavně o dobrou atmosféru, nejde jen o to se něco nového naučit, ale také se pobavit, zasmát a užít si tak tanec naplno! :-) Moje lekce jsou vhodné pro klienty jakéhokoliv věku.

  Život s tancem/cvičením v kostce

  Tanec mě provází odmalička, už od pěti let jsem se věnovala baletu. V šesti letech mě rodiče přihlásili na taneční kroužek a na hodiny aerobiku. Později jsem se musela z časových důvodů rozhodnout jen pro jeden kroužek a vyhrálo tancování. Ve třinácti letech jsem se poprvé zúčastnila taneční soutěže. Kromě dvou let, kdy jsem se závodně věnovala aerobiku, protože jsem nemohla najít tanečního partnera, mě tanec provázel celou dobu. Po střední škole jsem se přestěhovala do Prahy, našla si tanečního partnera a začala tančit opravdu naplno. Během roku jsme si s novým partnerem – Maxem Putryk – vytančili nejvyšší možnou výkonnostní třídu, a to třídu M – mezinárodní. 

 • Kurzy 1

  Dnes

  Latina pro začátečníky

  úterý 29. 11. 2022 18:00–19:00 (60 minut)
  začátečníci, lekce: 7 / 16
  Centrum Tance Muzeum, Politických vězňů 8, Praha 1
  Tereza Putryk
  9wtpa